Для КП “Водгео” придбали нову техніку та насосні станції

270220783_4779807095432857_6176958354524458752_nМіський голова Сміли Сергій Ананко, голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко та народний депутат України Олександр Завітневич відвідали установи, оновлення яких здійснюється за рахунок субвенції з державного місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку. Одним із таких у Смілі є КП “Водгео”.

Для забезпечення безперебійного водопостачання для КП “Водгео” за рахунок коштів державного бюджету придбано насосні станції. Насосні агрегати, що підлягали заміні, вже старі і зношені та потребували частих ремонтів.
Використання нових насосних станцій дасть можливість забезпечити цілодобове безперебійне водопостачання у місті, а також зекономить електроенергію і витрати у розмірі 100 тисяч гривень щомісячно. Постачальник обладнання – ТОВ «Ватерсолюшн».

Щоб вирішити проблему замулення каналізаційних мереж у користування підприємства придбано спеціальну техніку. Це муловсмоктувальна машина. Раніше у Смілі взагалі не було подібної спецтехніки, дороговартісну послугу замовляли у інших організаціях. Вартість спецмашини складає близько 2,5 мільйонів гривень. Організація-постачальник техніки – ТОВ «Будшляхмаш».

Також невдовзі автопарк спецтехніки КП «Вод Гео» поповниться ще одним агрегатом – каналопромивною машиною. Поставка техніки запланована на початок наступного року, інформують у Черкаській РДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *