Для батьків дітей з особливими освітніми потребами створили мобільний додаток

додатокВ Україні розробили мобільний додаток для батьків дітей з особливими освітніми потребами, за допомогою якого вони зможуть швидко взаємодіяти з інклюзивно-ресурсними центрами, передає osvita.ua.

Мобільний додаток створений для доступу до порталу «Інклюзивно-ресурсний центр» і дозволить отримати відповіді питання, які виникають під час комунікації з інклюзивно-ресурсними центрами.

У коментарі Освіта.ua в. о. генерального директора Директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Віктор Сальков повідомив, що мобільний застосунок призначений для полегшення комунікації між співробітниками інклюзивно-ресурсних центрів, адміністрацією навчальних закладів та батьками дітей з особливими освітніми потребами.

Співробітники інклюзивно-ресурсних центрів зможуть за допомогою додатка регулювати певні питання, наприклад, графік відвідування, чи відстежувати запити батьків дітей з особливими освітніми потребами, а батьки будуть отримувати повідомлення та відповіді на свої питання. 

Мобільний додаток розміщено у вільному доступі на PlayMarket і AppStore.

Для того щоб скачати мобільний додаток, користувачі у додатках Google Play або AppStore мають здійснити пошуковий запит «Клієнт ІРЦ». Користувачам Apple потрібно перед цим виконати попередню авторизацію, зайшовши на сайт «Україна. Інклюзія» з комп’ютера.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *