Діяльність КП «ВодГео» комплексно проаналізують

1189662390_w921_h473_analiz_vody_3Нещодавно за дорученням міського голови Олексія Цибка директор КП «ВодГео» Володимир Овсійчук здійснив візит до міста Харків в національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Володимир Овсійчук надав  доценту кафедри водопостачання, водовідведення та очищення води Катерині Сорокіній інформацію про діяльність підприємства.

Досягнуто домовленості між університетом та КП «ВодГео» про проведення комплексного аналізу фінансово-господарської діяльності комунального підприємства.  Мета комплексного аналізу – виявлення основних проблем у діяльності КП «ВодГео» та збір даних для обґрунтування пропозицій з підвищення ефективності діяльності підприємства. Проведення робіт поетапне:

1-й етап -здійснення робіт по узагальненню даних для проведення комплексного аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства, обстеження систем водопостачання та водовідведення;

2-й етап – розробка пропозицій з підвищення ефективності діяльності підприємства та оптимізації роботи систем водопостачання та водовідведення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *