«Дія. Цифрова освіта»: черкащани можуть підвищити свою грамотність он-лайн

Безымянный-4-e1601448786168Нові освітні курси про сучасність пропонує опанувати Мінцифри. Ще торік Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

Наразі, на платформі доступні нові онлайн-курси :

– Зірки e-демократії – освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.

– Кандидат – цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах.

– Публічні консультації онлайн – цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.  Під час курсу ви дізнаєтесь, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі.

– Виборець – що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково – на ці та інші питання відповість наш серіал.

– Доступ до публічної інформації – освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, прискорення процесу оцифрування інформації/

Дія. Цифрова освіта — Національний проєкт із розвитку цифрової грамотності українців, ініційований Міністерством цифрової трансформації України.

Доступ до освітніх серіалів є абсолютно безкоштовним для всіх громадян. Мета проєкту — навчити цифровій грамотності 6 млн українців за 3 роки.

Вільний доступ до освітніх серіалів на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності — один із шляхів досягнення цієї мети. 

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *