Дивовижна екскурсія

2Здавна коня цінували не як тварину на фермі, а як джерело достатку. За відданість людині перед ним знімали капелюха й ставали на коліна. Великий Гіппократ радив: «Катайтеся верхи – і будете здорові, як коні!» До того ж на власному досвіді Гіппократ довів, що спілкування з кіньми сприяє довголіттю. Подейкують, що батько медицини прожив 104 роки.
Тож ми, учні 11-А класу школи №3-колегіуму, вирішили відвідати кінно-спортивний клуб у Геронимівці, щоб насолодитися спілкуванням з цими розумними, чуттєвими та добрими тваринами, отримати навички верхової їзди та відчути максимум задоволення від прогулянки.
Під час відвідування клубу ми мали можливість не тільки побачити коней елітних порід, переможців спортивних змагань, подивитися на те, як вмілі тренери займаються з ними, а й самі змогли здійснити дитячу мрію – побувати в ролі вершника. Перед тим, як сісти на коня – страх, боязнь, а коли вже в сідлі — щире захоплення, здивування та превелика радість. А коні, яких вибрали досвідчені інструктори, відчували настрій кожного, хто верхи, його характер, наміри й навіть рівень уміння кататися.
Спілкування з кіньми принесло нам багато приємних емоцій та допомогло отримати заряд позитивної енергії, адреналіну та справжнього щастя.
Бажаючи продовжити відпочинок на свіжому повітрі, ми вирушили до мальовничих Черкас у міський парк «Долина троянд», який є чарівною перлиною міста. Знаходиться парк з такою поетичною назвою на березі Кременчуцького водосховища, біля підніжжя меморіального комплексу «Пагорб Слави».
Увійшовши в парк, побачили сонячний годинник – його центральна стрілка зроблена у вигляді журавля, який ніби хоче злетіти в небо. Циферблат має також цікаве літературне оформлення, адже замість цифр встановлено 12 кованих стільців. Милувалися величавими берегами Дніпра, які зберігають історію Давньої Русі, заворожують своєю красою.
Додому всі повертались радісні та бадьорі. У голові метушливим роєм перебігали думки про події чудового дня, і всі враження повертались яскравішими й сильнішими, аніж були під час подорожі.
Іщук Неля, Калашник Яна, учениці 11-А класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *