Дітям нагадали про права і обов’язки

CIMG4692З 4 по 8 грудня в школі №3-колегіумі пройшов Тиждень права. Тиждень права у закладі допоміг не тільки усвідомити і розширити знання дітей в царині своїх прав та свобод, а й також усвідомити необхідність виконання своїх обов’язків перед державою та суспільством, адже прав без обов’язків не існує. В ході проведення тематичного Тижня права поставили за мету не тільки з’ясувати позицію учнів стосовно проблеми прав дитини, а й формувати громадянську активність учнів, виховувати принциповість, нетерпимість щодо порушення дитячих прав, обґрунтувати юридичне закріплення прав та свобод юних членів суспільства та можливість їх захисту, як самими дітьми, так і суспільством в цілому.

У рамках предметного тижня були проведені різноманітні заходи як освітнього, так і творчого напрямку. До участі в цих заходах було залучено дітей всіх категорій, з урахуванням їх вікових особливостей, знань та інтересів. Для учнів 5-8-х класів було проведено конкурс на кращий малюнок, присвячений правам дитини, а для учнів старшої школи – конкурс мультимедіа-презентацій з даної тематики. Кращі роботи були відмічені під час підведення підсумків тижня.

Переконані, що проведення предметного тижня допомогло учням збагатити свої знання в області права, набути навички їх застосування на практиці, сприяло вихованню правової культури молоді.

Анастасія Шаматова,

учитель історії та правознавства школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *