Дитяча письменниця любить життя з усіма його примхами і перипетіями

IMG_4357Цими днями до центральної міської бібліотеки для дітей завітала гостя з Черкас – Ірина Швед (Зеленько). Талановита письменниця, літературознавець, публіцист, член НСПУ,автор поетичної збірки „Переселення” та книги-розфарбовки віршів для дітей „Сів метелик на жирафу”, художній керівник літературного гуртка « Провесінь», що діє при будинку культури с. Руська Поляна.
Розповідати про себе Ірина Вікторівна почала так: «Люблю спілкуватись з людьми, згуртовувати їх навколо себе і люблю життя з усіма його примхами і перипетіями, тому у моєму домі часто бувають друзі і пахне з кухні смачною випічкою».
Талановита поетеса, буквально з перших хвилин знайомства зачарувала маленьких відвідувачі дитячої бібліотеки, учнів 3- а та 3-б кл. Спеціалізованої школи №5. Діти уважно слухали авторські вірші написані для дітей та дорослих, у виконанні гості, які не залишили байдужими жодного учасника заходу. Також цікаво маленьким літераторам – початківцям було дізнатися від досвідченого майстра про деякі тонкощі літературного мистецтва, адже не дивлячись на юний вік, в майбутньому серед них можуть з’явитися також талановиті поети, письменники, журналісти, та науковці, які прославлятимусь своїми здобутками наше місто.
Учні 3- А класу разом з класним керівником, Левченко Оленою Олександрівною, презентували лялькову виставу « Казка про лінь», читали вірші напам’ять, підготували малюнки, співали пісні, та інсценізували віршовану казку «Пригоди Чорного Чубчика», автором якого є Ірина Швед (Зеленько).
Зустріч пройшла в неймовірно теплій та дружній атмосфері. Такі творчі зустрічі безсумніву допомагають зрозуміти прості, але дуже важливі людські цінності як: доброта, щирість, талант і людяність, а маленьким читачам дитячої бібліотеки ще більше полюбити читати книги, які пишуть такі цікаві люди.

Юлія Близнюк, зав.сектором 1-4 кл. центральної дитячої міської бібліотеки

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *