Діти та смілянські лісівники стали учасниками щорічної акції «Нагодуй птахів взимку»

271985072_234080492224098_2930702467293392394_nСмілянський лісгосп долучився до щорічної акції «Нагодуй птахів взимку», аби підтримати пернатих у суворих умовах.

Учні шкільного лісництва взяли участь в екологічному заході, виявивши в черговий раз свою турботу про птахів. Акцію «Нагодуй птахів взимку» організувало Державне агентство лісових ресурсів України, її метою є допомога птахам, а саме розміщення годівничок на території парків, скверів, шкіл та садочків.

Тож 15 годівничок розмістили школярі у парку на території освітнього закладу – Балаклеївській гімназії – філії опорного закладу освіти «Балаклеївський ліцей імені Євгенії Гуглі» Балаклеївської сільської ради.

Загалом піклуватися про птахів для юних лісівників справа не нова, а звична. Як зазначає керівник шкільного лісництва Надія Мінченко, на теоретичних заняттях учні вивчають живу природу, зокрема птахів України та Черкаської області, які занесені до Червоної книги. А на практичних уроках виготовляють для них домівки та годівнички для комфортної зимівлі, інформує пресцентр ДП «Смілянський лісгосп».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.