Діти пізнають більше про рідний край завдяки цікавим та оригінальним подорожам

Днями для активних користувачів смілянської дитячої бібліотеки, учнів 4-В класу школи №3 колегіум провели літературно-мистецьку подорож. Діти завітали до книгозбірні разом з класним керівником Наталією Шульгіною та бібліотекарем Аллою Гончаренко.

Захід приурочили 130-річчю з дня народження Валентина Отамановського, українського історика, краєзнавця, громадського та політичного діяча, депутата Української Центральної Ради, учасника бою під Крутами.

Літературну мандрівку здійснили за книгою Валентина Отамановського “Син України” – історико – пригодницької повісті, яка написана в добу боротьби за незалежність України 1917-1921 років і є яскравим зразком літератури, що пропагує патріотизм і любов до України.

Учасниками заходу стали вихованці дитячої школи мистецтв, які виконали українські пісні та музичні номери: Каріна Бабак, Дар’я Гетьман, Андрій Луценко.

Гостею та ведучою заходу стала Юлія Харченко, Почесна краєзнавиця України, журналістка творчого колективу КП “Медіа-центр”. Завдяки пані Юлії краєзнавча подорож пройшла цікаво та незвичайно.

Діти дізналися маловідомі факти із біографії Валентина Отамановського, переглянули відео, мандрували мапою безлюдного острова у пошуках скарбів, розглядали мапу староданьої Сміли, також читали вірші та смакували цукерками від пані Юлії.

Дізнаватися нове і пізнавати минуле свого краю та України, шанувати Героїв, які боролися за незалежність у різні часи – наш святий обов’язок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.