Діти, освіта та медицина: заступник міського голови провела наради з підрозділами виконавчого комітету

dsc_0230_0Тетяна Карло – заступник міського голови провела декілька щотижневих робочих нарад із структурними підрозділами виконавчого комітету, діяльність яких вона координує.

Так, Тетяна Анатоліївна провела нараду із головними лікарями та посадовцями відділу охорони здоров’я, де обговорили заходи щодо удосконалення пожежної безпеки та безпечного середовища в медичних закладах міста, стану укладання договорів з НСЗУ на 2021 рік.

З представниками освітньої галузі опрацювали питання підготовки мережі закладів освіти на 2021-2022 роки, календаря спортивних змагань на весняно-літій період, роботи закладів освіти в несприятливих погодних умовах, використання технологій дистанційного навчання.

Керівник служби у справах дітей повідомила про заплановану участь спеціалістів служби у 15 судових засіданнях щодо правового захисту неповнолітніх та їх майнових прав.

Спілкуючись з посадовцями, заступник міського голови, підбила підсумки роботи підрозділів за минулий тиждень та окреслила основні заходи надалі, звернула увага на своєчасну підготовку проектів рішень виконавчого комітету та міської ради.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *