Діти навчалися мінній безпеці

У зв’язку з активними бойовими діями на території України надзвичайно зросла небезпека від вибухових предметів, які можуть завдати шкоди нашому життю та здоров’ю.

На території Ротмістрівської громади нині є значна кількість дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які в найближчому майбутньому планують повертатися до себе додому, туди, де зараз активно йде війна.

Тому важливо проводити навчання та заходи, які допоможуть убезпечити їх від найстрашнішого. Саме з такою метою до Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» завітала Громадська організація «Десяте квітня», щоб навчити наших найменших громадян розпізнавати вибухонебезпечні предмети та пояснити, як треба діяти в таких випадках.

До участі в заході долучилися й діти з сімей, які перебувають під соціальним супроводом, прийомна сім’я та діти з багатодітних родин.

Навчання з дітьми проводили соціальні працівники організації Грабовий Микола та Зайчук Олександра, а також психологиня Русалова Вероніка. У легкій та розважальній формі вони розповіли про правильну поведінку та пригадали вкрай важливі правила мінної безпеки, які має знати кожна дитина, щоб уберегти своє життя. Організатори грали з дітьми в ігри «Сапер» та «Парашут» для закріплення знань. У кінці усіучасники отримали подарунки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.