Діти із Смілянської та Мліївської громад отримали подарунки

Десятки тисяч сімей втратили батька чи матір, життя яких забрав підлий ворог. Ще тисячі сімей очікують повернення рідних з полону. Є ті, які живуть у постійному очікуванні, що от-от у них задзвонить телефон і у ньому лунатиме голос їх рідної людини. Це сімʼї безвісти зниклих українців.

“Мрія Черкаси Україна” опікується дітками таких родин. Так, у рамках Меморандуму, підписаного 12 жовтня 2023 року, між Черкаською районною державною адміністрацією та “Мрія Черкаси Україна”, представники організації подарували діткам Смілянської та Мліївської громад Черкаського району 15 сучасних планшетів і новорічні солодощі, які обожнюють усі діти.

Окрім цього, організація спрямовує свої зусилля на юридичну консультацію, психологічну підтримку, надання гуманітарної допомоги та позашкільну освіту для дітей: відвідування різноманітних спортивних секцій, освітніх гуртків та вивчення іноземних мов. Добра і конче необхідна справа у реаліях нашого сьогодення.

– Втрачати рідних – це нестерпний біль. Зараз, як ніколи, важливо підтримувати сімʼї, в які прийшло горе. Важливо, щоб вони відчували, що не одні, – зазначила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.