Діти дізналися більше про роботу міграційників Черкащини

79819232_1057234207960360_8923322997331197952_o_resizeІз міграційниками цікаво і дітям, і юнакам. У цьому працівники міграційної служби Черкаської області переконалися, відвідуючи школи, гімназії, ліцеї з нагоди Всеукраїнського тижня права.

Працівники розповіли дітям про свою діяльність та надихали інших. Такі зустрічі із підростаючим поколінням провели міграційники Смілянського, Корсунь-Шевченківського районних відділів та Канівського, Тальнівського, Монастирищенського районних секторів.

Дітям коротко і просто розповіли про біометричні документи, уникаючи «сухих» законодавчих фраз. Міграційні процеси пояснювали через людські історії, які близькі кожному.

Оскільки молоде покоління використовує повсякдень мобільні пристрої та інтернет, знайомили здобувачів освіти від 2 до 10 класу з онлайн-сервісами Міграційної служби. Разом протестували чат-бот ДМС, який завжди поруч та економить час.

Міграційники вкотре впевнилися, що з дітьми взаємно цікаво і на уроці, і на роботі, зазначають у міграційній службі Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *