Дітей зараховуватимуть до найближчого дитсадка

дитсадокВерховна рада хоче закріпити гарантії першочергового зарахування дитини в найближчий дитсадок. Народні депутати схвалили відповідний законопроект №4604 за основу.

Про це повідомляє “Україа молода”. “За” проголосували 345 нардепів.

Закон передбачає, що кожна дитина має право здобувати дошкільну освіту в закладі дошкільної освіти, що найбільш доступний та наближений до місця її проживання.

Вказана норма не обмежує право батьків дитини обрати інший заклад дошкільної освіти відповідно до законодавства.

Проект також визначає, за якою черговістю діти зараховуються до закладів дошкільної освіти.

У першу чергу зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування дитсадку підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у дитсадку, чи дітьми працівників цього закладу дошкільної освіти.

У другу чергу на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу дошкільної освіти.

Якщо кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування, перевищує спроможність дитсадку,  батькам мають запропонувати перелік дитсадків, максимально доступних і наближених до місця їх проживання, а також сприяти зарахуванню дітей у ці заклади.

Нагадаємо, Кабінет міністрів раніше надав переселенцям першочергове право влаштувати своїх дітей в дитячі садки. Нове положення діє з січня 2021 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *