Дітей запросили на відео-годину «Символіка – це спадок поколінь: історія тризуба»

28468749_966653000153963_2290259469817960656_n25 лютого український народ відзначає – День Державного Герба України. Ця дата була вибрана не випадково, адже саме в цей день в 1918 році в Коростені Українська Центральна Рада офіційно затвердила «Тризуб» Державним гербом Української Народної Республіки.
Для кращого ознайомлення з історією державної символіки та її значенням для учнів 3-А кл. школи №3-колегіум (кл. керівник Стеценко О.В.), працівники книгозбірні провели історичну відео-годину «Символіка – це спадок поколінь: історія тризуба».
Діти з цікавістю переглянули документальне відео «У пошуках істини: Таємниця Тризуба», перевірили свої знання у грі « Чомучки», створили «Коло побажань для України» та підготували малюнки з зображенням Державного Герба України, в яких пояснили власне бачення цього символу. 
З розповіді бібліотекаря третьокласники зрозуміли, наскільки важливо для справжнього патріота України – знати і поважати символіку своєї держави, інформують у центральній бібліотеці для дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *