Дітей навчають, що говорити українською – модно

4 (7)У кількох закладах Сміли продовжують працювати мовні центрі для діток із родин вимушених переселенців. Зокрема, як працює такий центр, розповіли у школі №7.

Нещодавно тут відбулося друге заняття мовного центру для учнів початкових класів. Його провели вчителі початкових класів Харченко О.Г. та Гончаренко Л.В.

Тема заняття: «Говорити українською – це модно». Діти продовжили знайомство з однолітками.

У дружньому колі побажали гарного настрою один одному, мирного неба. Зобразили малюнком та висловили свої думки у вправі «Що ти уявляєш, коли чуєш слово Україна».

Дізналися легенду про Україну та демонстрували свої знання за допомогою цеглинок Lego, пригадали державні та рослинні символи України, змайстрували з паперу журавлика та вивчили вірш Платона Воронька «Облітав журавель».

Діти поглибили і розширили знання про рідну мову, нашу Україну. Розвивали вміння слухати і розуміти висловлювання, відповідали на запитання за змістом прослуханого, збагатили словниковий запас.

Дійшли до висновку, що говорити українською – модно, та виявили бажання і надалі вивчати рідну мову та поглиблювати свої знання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *