Дітей навчають правилам поведінки під час повітряної тривоги, аваріях на хімічних та атомних об’єктах

photo_2022-04-06_08-53-42У травні у смілянських школах провели День цивільного захисту. Особливість проведення заходів цьогоріч – організація освітнього процесу в умовах воєнного стану, тому заходи провели дистанційно.

Тематикою цивільного захисту було охоплено учні з 1 по 11 клас. Тому проведення заходів організовувалась з урахуванням вікових особливостей аудиторії.

Для дітей молодшого шкільного віку проводились конкурси, вікторини та перегляд тематичних мультфільмів. Щоб зацікавити дітей, заходи носили ігрову форму.

Учні середнього та старшого шкільного віку готували реферати, презентаційні матеріали.

Головна тематика заходів – війна і безпека дитини під час війни. З учнями опрацьовані питання щодо правил поведінки в умовах воєнного стану та порядку дій за сигналом «Повітряна тривога».

Також було відпрацювання:

  • порядку дій у разі аварії на хімічно-небезпечних об’єктах з викидом аміаку та хлору, порядок дій при застосуванні бойових отруйних речовин;
  • дій у разі аварії на об’єктах атомної енергетики. Проведені заходи сприяють формуванню в дітей і учнівської молоді основ безпечної поведінки, допомагають зберегти життя і здоров’я в складний для країни час.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *