Дільничні офіцери поліції долучаються до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства.

У тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. На знак підтримки акції до організованих заходів долучилися дільничні офіцери поліції сектору превенції відділу поліції № 2 Черкаського РУП.

Правоохоронці провели зустрічі щодо зупинки психологічного, економічного, сексуального та фізичного насильства в школах, ліцеях та коледжах, які перебувають в зоні їх обслуговування.

Під час зустрічі поліціянти розповідали дітям про домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми, булінг. Також школярі отримали інформацію, як себе захистити та куди при необхідності звернутись за допомогою.

Поліцейські закликали школярів в жодному разі не приховувати факти жорстокого поводження, повідомляти про них до відповідних організацій та органів влади.

Нагадаємо, домашнє насильство – це не тільки про побої. Насильством можна назвати будь-які умисні дії проти людини, які порушують її права і свободи, завдають шкоди моральному, фізичному чи психічному здоровʼю.

Якщо ви стали жертвою насильства — негайно звертайтеся до поліції, – наголошують правоохоронці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.