Діймо разом заради миру і безпеки в Україні

279213956_306268851671928_7610927708303049987_nСаме під таким гаслом з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, у режимі ZOOM відбувся минулого тижня круглий стіл «Захист та адаптація працівників в екстремальних умовах».

Захід організований журналом «Охорона праці» спільно з Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) за підтримки Міжнародної організації праці та Державної служби України з питань праці. Учасники круглого столу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на виробництві та під час війни російської федерації проти України.

Захід зібрав понад 300 учасників.

Участь у заході взяв і провідний інженер з охорони праці ДП “Смілянський лісгосп” Сергій Затуливітер.

Під час вебінару були розглянуті питання, що нині найбільше турбують працеохоронну спільноту. Це релокація підприємств; розслідування нещасних випадків на виробництві, що сталися у зв’язку з проведенням бойових дій; нові небезпеки та керування ризиками; спрощення питань охорони праці під час війни; проведення атестації робочих місць за умовами праці, навчання та медогляди під час війни; перспективи оновлення законодавства з охорони праці у зв’язку з можливістю України вже в найближчі роки інтегруватися в ЄС та інші.

За інформацією пресцентру ДП “Смілянський лісгосп”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.