Дякуємо всім за допомогу

Вчорашній обстріл Сміли пошкодив інфраструктуру міста та лікувальний заклад. Ми дякуємо всім, хто одразу кинувся на допомогу та ліквідацію наслідків ворожих ударів.

На підсилення нашій 12-ій ДПРЧ одразу прибули працівники обласної служби ДСНС України. Також були залучені службовці поліції та СБУ.

Оперативно підставили плече і начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець та начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко. Окрема подяка Черкаській обласній організації Товариства Червоного Хреста України на чолі з Юлією Холодною. Для ліквідаторів екстренних служб і працівників комунальної сфери, що були з перших хвилин задіяні на місці прильотів, вони надали 100 продуктових та гігієнічних наборів. Також були отримані відрізи брезенту, плівка, каністри та ще деякі необхідні речі.

На ліквідації наслідків від влучань ворожих ракет були задіяні всі комунальні служби нашого міста. Одразу відгукнувся і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Тепер працівники “Черкасиводоканал” теж будуть допомагати відновлювати пошкоджені мережі водопостачання. Все робимо швидкими темпами.

Така підтримка дуже цінна!

Щиро дякуємо всім, хто зараз з нами!

Сергій Ананко, міський голова

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.