Десятьом громадам Черкащини передали землю сільгосппризначення

20250ebd-b50f-4672-b734-d7d3f058c93dГромадам Черкащини передали землі сільськогосподарського призначення. Документи на власність землі вручили головам ОТГ голова Держгеокастру України Роман Лещенко, керівник Управління в області Ігор Віштак та голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Десятьом ОТГ передали 10 740 гектарів земель сільськогосподарського призначення. Усього громад в області – 66.

Землю, зокрема, отримала Балаклеївська громада, а також Баштечківська, Буцька, Великохутірська, Жашківська, Зорівська, Медведівська, Стеблівська, Тернівська та Чигиринська ОТГ.

Землі з державної до комунальної власності передали відповідно до Указу Президента України від 15 жовтня 2020 року №449 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2020 року №1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин».

До кінця року територіальним громадам черкащини передадуть 120 тисяч гектарів землі. Усього органам місцевого самоврядування передадуть понад два мільйони гектарів.

Як зазначив очільник області Сергій Сергійчук, Черкаська область одна з перших в Україні почала виконувати завдання Президента України втілювати земельну реформу у життя.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *