Держлісгоспи Черкащини досягли найвищої рентабельності серед підприємств галузі

РентабельністьУ 2020 році усі десять держлісгоспів Черкащини спрацювали прибутково. Отримали чистого прибутку 29,4 млн грн, а Уманський, Кам`янський, Звенигородський лісгоспи – увійшли до п’ятірки найбільш прибуткових лісогосподарських підприємств Держлісагентства України, – повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

Попри пандемію та світовий економічний спад, який торкнувся й України, держлісгоспам Черкащини вдалося досягти рентабельності діяльності на рівні 3,9% – це найвищий показник серед управлінь Держлісагентства.

– Протягом 2020 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 289,5 млн гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. З цих коштів до державного бюджету сплачено 180,1 млн гривень, до місцевого – 109,4 млн гривень, – зазначив Олександр Дзюбенко.

Усього до бюджетів усіх рівнів лісівники внесли податків, зборів та єдиного соціального внеску на загальну суму 346,2 млн гривень, що становить 46% в загальному обсязі реалізації продукції, повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *