Держгеокадастр Черкаської області встановив межі 172 населених пунктів

1нарада-816x439У Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області відбулася робоча нарада, на якій детально розглянули два питання: стан виконання робіт по встановленню меж адміністративно-територіальних одиниць і проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів.

На території Черкащини встановлено межі 172 населених пунктів області (20%), із них до Державного земельного кадастру (ДЗК) внесені відомості про межі 158 населених пунктів. Про це повідомила начальник  Управління державного земельного кадастру ГУ Ольга Пазинич.

Ще потребують установлення меж 683 населені пункти з 855.

Нині тривають роботи зі встановлення меж ще 330 населених пунктів. Майже 90% робіт (для 294 н. п.) виконують спеціалісти ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Водночас Черкаська регіональна філія Центру ДЗК здійснює інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності на території Черкащини. Відповідно до проведених робіт внесено відомості до Державного земельного кадастру про майже 11 тисяч гектарів землі.

Також після наради для державних кадастрових реєстраторів проведено семінар-навчання щодо якості надання адміністративних послуг у земельній сфері, інформують у головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *