Державні реєстратори Черкащини опрацювали понад 47 тисяч заяв із ведення кадастру

земляЗа п’ять місяців 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 47485 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК). Про це інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Фахівці структурних підрозділів управління, зокрема зареєстрували в Державному земельному кадастрі 17044 земельні ділянки. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (2725) й Уманському (2304) районах.

За цей час державні кадастрові реєстратори надали 11803 витяги із ДЗК про земельну ділянку. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Черкаському (1503 витяги), Драбівському (1016) та Уманському (969) районах.

Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини видали 1517 відомістей із ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *