Державна лісова охорона Смілянського лісгоспу проводить постійні патрулювання

державна лісова охоронаПрацівники державної лісової охорони Смілянського лісгоспу продовжують запобігтати проявам бракон’єрства та попередити лісопорушення. З цією метою, зокрема, проводять щоденні патрулювання лісових масивів.

Під час патрулювань працівники державної лісової охорони виявляють протизаконні дії, а також проводять профілактично-роз’яснювальну роботу для подальшого запобігання правопорушень, знайомлять із правилами поводження у лісі та дотриманням протипожежних правил.

З початку року мобільні рейдові групи провели 94 рейди, у результаті склали 16 адмінпротоколів на суму штрафів у розмірі 8,6 тис. грн. та суму заподіяної шкоди – 4,5 тис. грн., що сплачені добровільно.

Основною причиною виникнення лісових пожеж завжди був і залишається людський фактор – понад 90% займань з’являються через людську необережність чи недбалість. 

Для посилення протипожежного захисту лісових насаджень у Смілянському лісгоспі провели догляди за мінералізованими смугами протяжністю 671 км та створили ще 3,9 км мінералізованих смуг.

Лісівники Смілянщини закликають усіх громадян бути свідомими, не порушувати Закон і дотримуватися усіх правил поводження у лісі, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *