Державі повернуто приміщення автозаправної станції, вартістю майже 2 мільйони гривень

Завдяки принциповій позиції Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури відновлено право держави на приміщення автозаправочної станції, яке розташоване в місті Шпола та незаконно передано у власність приватного підприємства на підставі договору купівлі-продажу, укладеного у 2004 році з ЗАТ «Метровагонмаш».

Так, ухвалою господарського суду Черкаської області від 05.09.2017 позов прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України про витребування у приватного підприємства вказаного державного нерухомого майна, задоволено.

Законність цього рішення підтверджено рішенням суду апеляційної інстанції і касаційної інстанцій і набрало законної сили.

Рішення суду про повернення автозаправної станції, вартістю майже 2 мільйони гривень, за активної позиції прокуратури виконано та приміщення повернуто у власність держави шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру та реєстрації права власності за управлінням фонду державного майна України, прес-служба Смілянської місцевої прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *