Державі повернуто частину прибережної зони Кременчуцького водосховища та гідроспоруди

У січні 2021 року господарський суд Черкаської області задовольнив позов Черкаської прокуратури в інтересах держави до Черкаської районної державної адміністрації, обслуговуючого кооперативу про визнання незаконним та скасування розпорядження, визнання недійсним договору оренди землі, скасування державної реєстрації права на земельну ділянку водного фонду площею понад 2,7607 га, вартістю майже 42 млн грн.

Верховний суд погодився з позицією прокурора та господарського суду Черкаської області про віднесення спірних земель до водного фонду та неможливість їх забудови.

Як наслідок, вказаними рішеннями визнано незаконним та скасовано розпорядження, а також право оренди на власності неналежного органу на земельну ділянку, яка розташована в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища р. Дніпро та його гідроспоруди – Будище-Свидівоцької захисної дамби.

Вказану ділянку орендар мав намір забудувати та частково почав реалізовувати свої наміри, проте прокурором доведено неправомірність таких дій.

У травні цього року право оренди обслуговуючого кооперативу та права власності Черкаської РДА на оспорювану земельну ділянку припинено, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.