Державі повернули землю на Смілянщині, вартістю 150 мільйонів гривень

земля грошіПрокуратура захистила інтереси держави в алепяційному суді в справі за позовом прокурора про про визнання незаконним передачі в оренду на 49 років для ведення фермерського господарства землі загальною площею 108 га, ринковою вартістю понад 150 млн грн у Смілянському районі.

У перегляді справи прокурор довів безпідставність позиції апелянта та підтвердив, що фізична особа на пільгових умовах незаконного отримала землю, що є предметом позову. Земельну ділянку надали нібито для ведення фермерського господарства за відсутності наміру створювати таке господарство.

Особа, що отримала землю нібито для вказаних цілей, не бажала та не мала спроможності самостійно її обробляти, а передала у суборенду іншому товариству, яке таким чином уникло обов’язкової процедури на отримання землі – земельних торгів.

За позовом Смілянської прокуратури суд наказ обласного управління стосовно надання спірної земельної ділянки скасовано, укладений договір оренди землі визнав недійсним, повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *