Депутати зібралися на позачергову сесію та виділили на відновлення будинків 10 млн грн

Сьогодні у Будинку рад відбулася позачергова сесія Смілянської міської ради. Всі питання порядку денного пов’язані із реагуванням на потреби смілян, які постраждали внаслідок влучання ворожої ракети.

На засіданні затвердили:
✔️Програму першочергових дій з відновлення житлових будинків цивільного населення та інших об’єктів пошкоджених внаслідок агресії російської федерації на території нашої громади.
✔️Відповідні зміни до Комплексної програми «Турбота», щоб мати змогу допомогти постраждалим матеріально і компенсувати їм витрачені кошти на будівельні матеріали.
✔️Розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під садибними житловими будинками на частині зруйнованої вулиці.

При внесенні змін до рішення міської ради «Про бюджет Смілянської міської територіальної громади на 2024 рік» серед іншого також 10 млн грн перевели із резервного фонду на управління ЖКГ для виконання «Програми першочергових дій з відновлення житлових будинків цивільного населення…».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.