Депутати зібралися на останню у цьому році сесію міської ради

28 грудня у малій залі Будинку рад відбулася сесія міськради. Перед початком засідання наш земляк вручив подяку міському голові Сергію Ананку для всієї Смілянської громади від військового підрозділу, в якому він несе службу, за допомогу Збройним Силам України.

Міський голова запевнив, що сміляни і далі будуть продовжувати виконувати запити захисників.

Підтвердженням цьому стала чергова автівка, закуплена за кошти працівників Смілянського міськвиконкому. Її передали військовослужбовцю для виконання бойових завдань.

Сергій Ананко також вручив голові Смілянської міської організації ветеранів України Миколі Якушенку медаль та посвідчення Почесного ветерана асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту.

У сесійному засіданні взяли участь 28 депутатів, розглянули 47 питань.

Депутати затвердили план роботи ради на І півріччя 2023 року, ознайомилися зі щорічними звітами постійних комісій міської ради.

Також, під час сесії відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики. На ній розглянули зміни до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2022 рік та одразу за цей проект рішення проголосували на сесії.

Ще кілька проєктів депутати обговорили повторно, заслухали пояснення фахівців та голів постійних комісій. У результаті кожне голосування було зваженим та обґрунтованим.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.