Депутати виділили кошти на лікування та ухвалили рішення про оптимізацію чисельності міської ради

dsc_0347На засіданні сесії міської ради розглянули питання щодо комунальної власності Сміли. Так, депутати списали з балансу багатоквартирні будинки, дали згоду на передачу в оренду комунального майна, відчуження житлового будинку та згоди на прийняття з державної до комунальної власності квартири.

Також, депутати ухвалили рішення та виділили одноразову матеріальну допомогу на лікування 15-ти смілянам на загальну суму 97 тис. грн, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Прийняті рішення про надання адміністративних послуг адміністраторами ЦНАП, закріплення територій обслуговування за школами, проведення обліку дітей дошкільного, шкільного та учнів міста.

Окрім того, затвердили структуру та загальну чисельність міської ради та її виконавчих органів на 2021 рік, ухвалили рішення щодо оптимізації структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів (скорочення чисельності до 10%).

Після рішень щодо змін до бюджету Смілянської територіальної громади на 2021 рік, депутати розглянули близько 40 земельних питань з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодження технічної документації із землеустрою, надання земельних ділянок під домоволодіння, поновлення договорів оренди земельних ділянок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *