Депутати відтермінували зміни типу закладів санаторних шкіл

школяріЗміни типу закладів для санаторних шкіл відтерміновані до 1 липня 2024 року. Таке відтермінування передбачає прийнятий Верховною Радою за основу Закон України щодо внесення змін до ЗУ «Про повну загальну середню освіту», передає osvita.ua.

Так, зміни регламентують розширення спектру послуг, які надають заклади загальної середньої освіти, зокрема, оздоровчі, та розширюють можливості діючих санаторних шкіл для майбутньої трансформації.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, розширення спектру послуг – ще один крок до створення інклюзивного та безбар’єрного освітнього середовища.

«Це дасть змогу дітям з особливими освітніми потребами отримувати оздоровчі та профілактичні послуги одночасно з освітніми», – наголосив Сергій Шкарлет.

Також прийнятий закон закріплює включення «оздоровчо-профілактичних підрозділів» до структурних підрозділів у складі закладів загальної середньої освіти.

Окрім того, закон передбачає затвердження урядом порядку надання послуг такими підрозділами, які діятимуть відповідно до установчих документів закладу освіти та на підставі положень про них, затверджених керівником закладу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *