Депутати об`єднались та прийняли необхідні місту і громаді рішення

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzsessssimage20 липня відбулася 47 позачергова сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Засідання сесії провів секретар міської ради Віктор Федоренко. На засідання сесії виносилося 2 питання, які стосувалися звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік».

Доповідаючи з основних питань, начальник фінансового управління Галина Сватко відзначила перевиконання міського бюджету за І півріччя 2017 року. Враховуючи додаткові надходження до загального фонду міського бюджету за І півріччя поточного року (близько 5-ти млн.), пропонувалося залучити перевиконання міського бюджету на необхідні видатки. І хоч постійна комісія міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів., ретельно проаналізувавши на своїх кількох засіданнях, розподілила кошти на вирішення термінових і найнеобхідніших сьогодні питань, деякі депутати були проти запропонованого комісією розподілу коштів.

Віктор Антонович закликав усіх депутатів відкинути особисті амбіції та політичні настрої та підійти з особливою відповідальністю до прийняття зазначених рішень, адже в рішеннях людські долі, наприклад, надання матеріальної допомоги в зв’язку з тяжким матеріальним становищем та витратами на дорого вартісне термінове лікування, проведення необхідних заходів в галузі здоров’я – придбання паливно-мастильних матеріалів для роботи санітарного автотранспорту, ремонт пасажирського ліфта в міській поліклініці, необхідні кошти «Комунальнику» на утримання об’єктів благоустрою та ті, що їм заборгували, на ремонт зовнішнього освітлення міста, інше.

Щоб все ж необхідні для громади рішення були прийняті, секретар ради запропонував піти на компроміс і виключити із рішення про розподіл бюджету спірне питання, щодо повернення коштів (не збільшення) на заробітну плату працівникам виконавчого комітету. Хоч і цей компроміс зразу не задовольнив критично налаштованих депутатів, шляхом довгих переговорів та роботи сесії в комісійному режимі, депутати об`єднались навколо головної мети та спільними зусиллями прийняли необхідні місту і громаді рішення.

Віктор Антонович подякував, що деякі амбіції таки відступили і дали змогу вирішити важливі для людей питання, а також пообіцяв представникам медсанчастини №14, які звернулися з проблемою стосовно відключення закладу від електроенергії, знайти способи виділення коштів з міського бюджету, хоч заклад сьогодні є державним, та терміново зібрати позачергову сесію.
Сайт міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *