Депутатів притягнули до відповідальності за корупційні правопорушення

прокуратура іконкаНа виконання повноважень керівництво Смілянської місцевої прокуратури та її Шполянський відділ установили факти несвоєчасної подачі декларацій про доходи депутатами районної та сільських рад Шполянського району. Це порушення вимог чинного антикорупційного законодавства.

Зібрані матеріали було направлено до уповноваженого на той час на складання адміністративних корупційних протоколів органу – УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ України та складено відповідні протоколи.

Так, було встановлено, що посадовці несвоєчасно, без поважних причин подали щорічні електронні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

Виявлені прокуратурою факти знайшли своє підтвердження. Шполянський районний суд визнав депутатів винуватими у вчиненні адміністративних правопорушень і накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафів розміром 850 грн. кожному.

Наразі рішення суду не набрали законної сили.

Робота Смілянської місцевої прокуратури з виявлення та протидії корупційним правопорушенням, притягнення до відповідальності винуватих осіб у межах компетенції триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *