Депутат, який проголосував за виділення собі землі, заплатить штраф

Органами прокуратури області в судах першої та апеляційної інстанцій доведено вину депутата однієї із сільських рад Черкаського району за вчинення адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією.

Як з’ясувалося, депутат використав свої представницькі повноваження в умовах реального конфлікту інтересів, коли проголосував на сесії сільської ради за рішення, на підставі яких він став власником земельної ділянки площею 1,5 га для ведення особистого селянського господарства.

Рішеннями Канівського міськрайонного суду, яке залишив в силі Черкаський апеляційний суд, депутат, який вирішив у незаконний спосіб розширити свої об’єкти нерухомості за рахунок земель громади, отримав покарання у вигляді штрафу.

У прокуратурі нагадують, Національне агентство з питань запобігання корупції надає чіткі роз’яснення, методичну та консультаційну допомогу з питань застосування актів законодавства, етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, зокрема й уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.