День знань у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

ЦППРК+Третього вересня у Державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» пройшли урочисті заходи, присвячені Дню знань – офіційному початку 2018- 2019 навчального року. День знань розпочинає новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової дороги – дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя.

Стало доброю традицією для Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів зустрічати свята разом зі своїми друзями – спонсорами, а саме ДП «Оризон-навігація», яке представляв Мельник Володимир Миколайович. Також почесними гостями на святі були депутат Черкаської обласної ради, Давиденко Олексій Григорович та фахівець Смілянського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Рак Ольга Станіславівна та інші.

На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів, педагогічних працівників та усіх тих, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми.

За сумлінність, старанність, відповідальність у навчанні та суспільно – громадському житті  закладу освіти, кращі учні були нагородженні грамотами.

Усі присутні вшанували  хвилиною мовчання  пам’ять  тих людей, хто звеличує нашу землю. Тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес. Кращі учні навчального закладу поклали квіти до обеліску Слави.

Розпочався навчальний рік Першим уроком, тема  якого «Українці серед інших європейських націй». Адже курс на європейську інтеграцію є природним наслідком здобуття Україною незалежності. Сьогодні цей курс є пріоритетом внутрішньої та зовнішньої державної політики.

 

Прес-центр ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *