День відкритих дверей у Смілянському промислово-економічному коледжі

444_1488808642_IMG_2115_500x333У першу суботу весни в Смілянському промислово-економічному коледжі Черкаського державного технологічного університету відбувся День відкритих дверей.
Студенти та викладачі коледжу гостинно вітали своїх гостей. Провідні викладачі разом зі своїми кращими студентами презентували спеціальності та розповіли про знання та навички, які здобувають студенти під час вивчення спеціальних предметів. На конференції, присвяченій умовам прийому на 2017-2018 навчальний рік, директор коледжу Володимир Шиян привітав присутніх та розповів історію закладу, ознайомив з проектом правил прийому.
Присутні переглянули відеофільм про Смілянський промислово-економічний коледж.
Діяльність Смілянського промислово-економічного коледжу тісно пов’язана з Черкаським державним технологічним університетом. Привітати гостей прийшли також представники чотирьох факультетів ФХТСО, ФЕТ, ФІТІС та ФЕУ, на яких традиційно продовжують навчання наші випускники.
У День відкритих дверей гостям запропонували пройти квест професій, можливість спробувати себе в ролі сомельє, експерта з якості, програміста. Протягом заходу спробували себе в ролі журналістів та фотокореспондентів студенти зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».
Відвідувачі закладу ознайомилися з виставкою художньо – технічної творчості студентів, на якій поряд з вишиванками, картинами та гарними виробами з бісеру знаходились і вироби випускників технічного відділення.
По закінченню свята кожен відвідувач отримав фото – колаж на згадку про День відкритих дверей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *