День відкритих дверей у Смілянському коледжі

DSC_1509Радо зустрів 19 жовтня майбутніх абітурієнтів Смілянський коледж харчових технологій під час Дня відкритих дверей. До коледжу завітали не лише школярі міста та району, а й гості із сусідніх регіонів. Зустрічали школярів навіть із Камянського району та м.Сквира Київської області.

Викладачі та студенти розповіли про всі спеціальності коледжу, про особливості навчання та підготовки до вступу, провели екскурсію для гостей.

Нещодавно коледж відсвяткував своє 135- річчя і наразі активно продовжує творити свою історію.

Дітям розповіли, що у 2020 році вперше розпочинається набір студентів за освітньо-професійним ступенем “Фаховий молодший бакалавр”. Батьки та майбутні абітурієнти активно цікавились новаціями та перспективами, які відкриваються. 

Дев’ятикласникам нагадали, що вже час потурбуватись про високий середній бал свідоцтва, про базову середню освіту, адже це є складовою конкурсного балу при вступі, а одинадцятикласникам нагадали про те, що варто вчасно зареєструйтесь на сесію ЗНО та запросили вступати на навчання у Смілянський коледж на 2-й курс із двома сертифікатами або склавши іспити. 

Прес-центр СКХТ

DSC_1116 DSC_1145 DSC_1287DSC_1480 DSC_1509

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *