День українського добровольця відзначили у школі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відзначаючи День українського добровольця, учні Смілянської ЗОШ №2 члени козацького рою «Сміливці», учні 9-10 класів разом із наставником провели «Хвилину вшанування Героїв» біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. У шкільній бібліотеці цього дня Туренко А.Б., шкільний бібліотекар, презентувала читачам нову книжкову виставку «Україна – твоя доля, єдність, злагода і воля».

Тематичну експозицію «Мій Тато – Герой» у шкільному музеї відвідали учні 1-6,10 класів. Вчитель історії Роздорожний П.А. розповів історію військових артефактів, які зберігаються у музеї на згадку про події «неоголошеної війни», зацікавила школярів доля військового прапору, який передали до школи вдячні солдати, які отримували продуктові посилки та пам’ятні сувеніри-обереги.
Цього ж дня відбулося у музеї чергове засідання історико-краєзнавчого гуртка «Пошук» на тему «Борці за волю у ХХІ столітті» (керівник Роздорожний П.А.), учні обговорювали результати збору нових документів та фото щодо участі смілян у військових подіях на Сході. Незабаром і продовження тематичної експозиції.
Учні школи №2 впевнені, що вшанування українських добровольців не обмежиться державним святом, тому нові Колективні Добрі Справи, зустрічі з героями АТО продовжуватимуться. А шкільний проект національно-патріотичного спрямування «З Україною в серці» і надалі об’єднуватиме небайдужих учнів, їх батьків та педагогів.
Прес-центр школи

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *