День машинобудівника в області відзначають 5 тисяч працівників

машинобудуванняДень машинобудівника в області святкують 5 тисяч осіб, або майже кожен десятий працівник промисловості. За сім місяців поточного року підприємства машинобудування реалізували промислової продукції на 1,5 млрд.грн (3% від загального обсягу реалізації продукції промисловості області).

Вагому частку (42,8%) в машинобудуванні Черкащини займає виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, 30,0% – виробництво машин і устатковання, 21,9% – виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції, 5,3% – виробництво електричного устатковання.

У виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів 50,0% займає виробництво автотранспортних засобів, 47,0% – виробництво кузовів для автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, 2,3% – виробництво вузлів, деталей і приладдя для автотранспортних засобів, 0,7% – виробництво інших
транспортних засобів.

У січні–липні 2021р. підприємствами Черкащини експортовано продукції машинобудування (котли, машини, електричні машини) на 10,1 млн.дол. США.

В розвиток галузі підприємствами машинобудування за шість місяців 2021р. за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 56,0 млн.грн капітальних інвестицій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *