День Гідності та Свободи відзначили у смілянській гімназії

У День Гідності та Свободи колектив гімназії приєднався до руху громадянського спротиву “Жовта стрічка”. Це міжнародний флешмоб на підтримку України та її громадян.

Жовта стрічка – символ опору російській окупації. Працівники гімназії та учні пов’язали жовті стрічки на знак підтримки незламних українців.

Також реалізуються два міжнародні благодійні проєкти: “Марафон добрих справ” і “Щедрий вівторок”. Розглядаються різні напрями волонтерства, вивчається ефективність наданої допомоги та висвітлення діяльності у засобах масової інформації та комунікації.

Проєкти об’єднують людей, організації, медіа, школи та бізнес навколо благодійності та добрих справ. Цього року кожен українець на власному досвіді відчув, як важливо підтримувати та допомагати, адже наше єднання та добрі справи рухають країну до перемоги!

У межах проєктів на учасників чекають: Фестиваль добрих справ, Карта Добра, цікаві збори, креативні колаборації та надихаючі історії. Учні виконуватимуть теоретичні і практичні завдання. Тримаймося! Все буде Україна!

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.