Делегація із нашого міста побувала на катері «Сміла»

20800293_791382997653683_1155177451783642157_n12-13 серпня делегація із нашого міста відвідала катер «Сміла», що нині базується у Одесі. Щороку представники виконавчого комітету та депутатського корпусу приїжджають до моряків, що служать на одноіменному нашому місту катері, привозять найнеобхідніші речі, спілкуються із екіпажем, надають підтримку. До складу делегації увійшли керуючий справами Олександр Головченко, депутат міської ради Ольга Ткаченко, помічник Зінаїда Надьон-Калюжна. Смілян зустрів капітан катеру – Олександр Гарагуля та командир дивізіону. Допомогу у поїздці надала міська влада, активно долучились підприємці Віталій Лисенко, Василь Стороженко, директор Смілянської швейної фабрики Василь Артеменко та інші. Щоразу морським військовслужбовцям сміляни привозять подарунки. Приміром, минулої осені, передали пральну машину, сантехніку, продукти харчування, цього року – привезли кольоровий принтер, потужну «болгарку» та інші інструменти, чохли для матраців, продукти харчування та сувеніри. Усе для того, щоб моряки могли ще краще підтримувати обороноздатність. Навчальний катер «Сміла» не стоїть в бухті, постійно виконує поставлені задачі.
Цей рік для “Сміли” ювілейний, адже в 1987 році катер вперше був спущений на воду. Побудований у Польщі. Нині команда складається з 13 чоловік. Під час виходу у море тут навчають курсантів, тож крім команди катер приймає ще 28 чоловік. В минулому році виходили до берегів Болгарії, Туреччини, Румунії. Одна з найприємніших звісток для делегації стала новина про те, що невдовзі катер буде суттєво відремонтовано. Через пару тижнів він стає на капітальний ремонт. 5 мільйонів гривень на це виділено із державного бюджету.
Делегація побувала на катері, поспілкувалася із капітаном судна, екіпажем, в якому, до речі, служить і один смілянин, командиром дивізіону. Моряки зазначили, що не кожне місто так піклується про свій катер як це роблять сміляни, особливо в останні роки. Користуючись нагодою, сміляни запросили командира дивізіону на День народження нашого міста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *