Декларування громадян за підсумками 2015 року

Днями в Смілянській ОДПІ відбувся семінар на тему: «Декларування 2016». Розпочав семінар начальник Смілянської ОДПІ Костянтин Синьогуб: «Що з 1 січня 2016 року розпочався період подання декларацій доходів громадян, отриманих протягом 2015 року, який триватиме до 1 травня 2016 року.»
Фахівці Смілянської ОДПІ нагадали, що обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи за наслідками 2015 року виникає у тих громадян, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, від осіб, які не є податковими агентами, у вигляді:
– доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна;
– доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм);
– інвестиційного прибутку;
– вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна;
– іноземних доходів.
Крім того, слід обов’язково подати декларацію громадянам, які у 2015 році отримували доходи у формі заробітної плати (інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород) від двох і більше податкових агентів.
Обов’язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи:
– виключно від податкових агентів;
– від операцій продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.
Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2015 року, податкову декларацію можуть подати упродовж усього 2016 року.
Нагадуємо, що Декларація подається громадянами до органу ДФС за місцем реєстрації. Платники Смілянського та Шполянського районів можуть подати Декларацію до ЦОПів за адресою: м. Сміла, вул. Леніна, 76 та м. Шпола, вул. Леніна, 16.

Смілянська ОДПІ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *