Де на Черкащині найбільше замовляють витяги з Державного кадастру

Найбільше людей скористалося онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» про земельні ділянки, які  розташовані в Корсунь-Шевченківському, Черкаському районі, Черкасах та Городищині. Смілянщина також серед районів, де найактивніше замовляють витяги з Державного земельного кадастру – 694 замовники. Загалом у Черкаській області 11 117 осіб скористалися онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру», що запроваджена в липні 2015 року.

Лише за два з половиною місяці цього року завдяки інтернету замовили витяги про земельні ділянки, які знаходяться на території області, 1239 громадян, інформують у Головному управлінні Держгеокадстру у Черкаській області.

Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Отримати готовий документ громадяни можуть у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обрали самі ж під час замовлення.

Сервіс також дозволяє здійснити оплату за допомогою електронного платіжного засобу. Вартість послуги становить 80 гривень. Отримані кошти зараховується до державного або відповідного місцевого бюджету.

Електронний прийом заявок запроваджено задля зручності людей, які можуть зекономити час і кошти для поїздки до ЦНАПу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *