Дарунок від художника і письменника Федора Кучера передала редакції його донька

кучерІм’я Федора Григоровича Кучера відоме багатьом. Не лише у Смілі, де він живе, а й у всій Україні. Федір Григорович – автор кількох книг та більш ніж двох сотень портретів Тараса Шевченка, які намалював до 200-річчя Кобзаря. Один із портретів Федір Кучер подарував редакції газети «Сміла» ще у 1997 році. Можна сказати, на день народження нашого часопису, який навесні святкуватиме своє 20-річчя.
Портрет Тараса Шевченка, автором якого є Федір Кучер, нині у творчій світлиці редакції розглядаємо із його донькою, Оксаною Гончар. Вона завітала до нас, щоб за дорученням батька вручити  кілька написаних ним книг, зокрема «Сміймось, люди, на здоров’я!», «Голодомор 1932-1933 років. Пережите, бачене, почуте», «Чинодрали й крючкотвори» та інші.

За такий подарунок від імені колективу подякувала головний редактор комунального підприємства «Медіа-центр» Людмила Скороход і передала наше видання «Сміла: крізь минуле вдивляємось в майбутнє» із серії «Бібліотека газети «Сміла» з дарчим підписом для Федора Кучера.
Зустріч не обмежилася обміном інтелектуальними подарунками. Зав’язалася щира розмова. Про рідне для Федора Кучера село В’язівок, про спільних знайомих і, звісно, про Тараса Шевченка і його портрети, що експонуються у столичному музейно-виставковому центрі «Арсенал».
Юлія ХАРЧЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *