Cпівпраця із освітніми закладами України та світу

img_20190531_111740Ліцей «ЛІДЕР» продовжує співпрацю із різними освітніми закладами України та світу. Цьогоріч до партнерських шкіл смілянського закладу долучився Черкаський колегіум «Берегиня».

Восени делегація ліцеїстів відвідала колегум із дружнім візитом і запросила їхніх учнів відвідати наш ліцей влітку.

До зустрічі готувалися дуже ретельно. Тему обрали не менш серйозну – «Міжнародна діяльність – як крок до успіху». Був підготовлений цілий комплекс заходів, які реалізовували самі ліцеїсти зі своїми новими друзями, учнями 8 класу, які завітали у гості разом зі своїм класним керівником Оленою Василівною Фещенко.

Зустріли Черкаських колегіантів  директор – Софія Гнідая, заступник директора  з виховної роботи – Світлана  Лісова, учитель англійської мови Тетяна Ярмиш та президент ліцею – Андрій Лісовий.

Провівши короткий брифінг-знайомство, де кожен мав змогу розповісти про свої захоплення, – учні поділилися на 6 команд, до кожної із яких був прикріплений один учень із «Лідера».

Розпочався євроквест. Кожна команда мала маршрутний лист із сімома станціями, які якнайшвидше повинна була пройти, відповідаючи на запитання, що стосувалися Європейського Союзу та Європи в цілому. Ліцеїсти старалися проводити своїх друзів найкоротшими шляхами, аби досить швидко та якісно пройти усі станції та здобути перемогу.

Закінчивши євроквест, учні зібралися у кабінеті англійської мови. Тетяна Ярмиш, керівник ліцейногоєвроклубу «МИ-разом!»,  розповіла гостям про роботу, нові проекти, нові задуми, а найактивніші учасники Міжнародного проекту «Мої права – твої права, я розумію і приймаю», що цього року проходив у Польщі, Андрій Лісовий та Софія Міщенко мали змогу розповісти про свої враження, надбання, досвід та передати його колегіантам. Пізніше були щирі розмови про цікаву роботу євроклубу, про перспективні завдання та нові проекти, про дитячі бажання та можливості сучасних дітей.

Усі були в захваті. А потім, вийшовши на подвір’я, ліцеїсти вчиликолегіантів танцювати свій «коронний танець», що супроводжує учасників проектів уже довгі роки. Це було круто, захоплююче та весело!

Завершувалася зустріч дружніми посиденьками з тортами та цукерками, зі щирими розмовами та величезним бажанням продовжувати розпочату співпрацю.

Продовжуємо творити історію ліцею «ЛІДЕР» разом із гідними партнерами! Щиро дякуємо нашим гостям за бажання робити щось разом, за нові можливості співпраці, за дружню підтримку та доброзичливість.

 Андрій Лісовий, учень ІІІ-М курсу,  

президент ліцею «Лідер»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *