COVID-19: більшість громадян проти обмеження права на роботу

Snimok_ekrana_2021-58_iБільшість опитаних громадян не підтримують рішення Міністерства охорони здоров’я щодо відсторонення від роботи працівників, які не мають щеплення проти COVID-19.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження щодо відношення громадян до вакцинації, оприлюдненого Українським інститутом майбутнього, передає osvita.ua.

Зокрема, 65% громадян зовсім не підтримують рішення МОЗ щодо обмеження доступу працівників до робочого місця через відсутність вакцинації. 13% респондентів скоріше не підтримують таке рішення.

Водночас про повну підтримку відсторонення від роботи нещеплених працівників заявили 12% респондентів, ще 7% скоріше підтримують рішення МОЗ.

Окрім того, результати дослідження свідчать, що серед вікових груп майже немає розбіжностей щодо ставлення до різноманітних обмежень для невакцинованих від коронавірусу – воно є в абсолютній більшості критичним. Хоча старше покоління радше підтримало б для таких людей заборону відвідувати масові заходи, а також відвідування кафе, кінотеатрів та інших розважальних закладів.

Також більше половини (53%) громадян виступають проти обов’язкової вакцинації від Covid. За такий крок виступають 41% респондентів.

Серед поколінь найбільше противників обов’язкової вакцинації серед молоді до 24 років – 64% і навпаки найменше серед старшого покоління – 40% противників і 53% прихильників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.