Cмілянські юнкори стали переможцями ХХІV Міжнародного конкурсу шкільних медіа

ЛізаВ онлайн-форматі відбувся ХХІV Міжнародний конкурс шкільних медіа. Смілянські юнкори вже 14 років поспіль беруть у ньому участь і перемагають у різних номінаціях. Цьогоріч на конкурс було подано майже 2000 робіт із 468 навчальних закладів України та зарубіжжя. Конкурсантів привітав голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, який побажав їм натхнення і перемог, а також висловив сподівання, що в публікаціях буде більше хороших новин, а юнкори у майбутньому стануть журналістами.

Визначено переможців, серед яких – юні сміляни.

В номінації «Кращий радіорепортаж» (за підтримки Держкомтелерадіо України) перемогу здобули юнкори Дитячої радіостудії «Наш формат» (керівник Анатолій Самарський) смілянського Будинок дитячої та юнацької творчості.

«Кращий автор шкільних медіа» серед учнів 1-4 класів – Єлизавета Кільчевська, автор матеріалу «Мій тато – герой», Творче об’єднання “ІДЕЯ” (керівник Світлана Остапова), Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.В.Т.Сенатора».

«Кращий матеріал про Воїнів-Героїв» (за підтримки Міністерства оборони України) здобув відеоматеріал «Себе Героєм не вважаю», авторки Вероніки Шаповалової, дитяча інформаційна агенція «Позитив» (керівник Юлія Харченко) смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *