Чи затребувані працівники культури на Черкащині?

культураПрацівники культури – це сукупність різнопланових і цікавих професій. Популярними професіями є: актор, композитор, мультиплікатор, хореограф, диригент, мистецтвознавець, диригент, режисер, сценарист, фотограф та багато інших.

У професії працівника культури поєднується декілька професій, можна бути актором, педагогом, психологом, соціальним працівником, керівником тощо.

З початку 2020 року від роботодавців Черкащини надійшла 151 вакансія працівника культури. Усі вони укомплектовані за сприяння обласної служби зайнятості. Серед затребуваних фахівців: головний художній керівник, завідувач клубу, керівник гуртка, концертмейстер, актор театру, кіно та музики, режисер та ін.

У переважній більшості такі вакансії надходили від­­­­­­­­ відділу культури ВК Канівської міської ради, комунальних закладів «Грищинецький ліцей» та «Смілянське СММі Черкаської обласної ради», Уманського обласного музичного училища ім. П. Д. Демуцького та ін.

Шукали роботу за цією професією у цьому році понад 200 осіб. Нині на обліку служби зайнятості перебуває 103 безробітних.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становив 5-6 тис. грн, інформують у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *