Чи вистачає у Смілі вакцини?

64d93d666355a43c4a86679a030d35b6_XLВ нашому місті, як і по всій Україні з 23 по 29 квітня триває Український тиждень імунізації. В системі протиепідемічних заходів створення не сприйняття до інфекційних хвороб займає одне із значних місць.Імунопрофілактика – захист організму від інфекційних хвороб шляхом проведення профілактичних щеплень вакцинами і анатоксинами, яке створює в організмі стійку несприйнятливість до інфекційних хвороб на тривалий період.
Як повідомляє начальник інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Смілянського відділу охорони здоров’я Людмила Сумська у 2017 році надходження вакцин було достатнє, отримано вакцини проти коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту, гепатиту В, кору, краснухи та паротиту. У достатній кількості придбаний туберкулін для проведення реакції Манту. Так, станом на 19 квітня:

– в пологовому відділенні наявні вакцини від гепатиту В і туберкульозу,
– в травматологічному відділенні – антирабічна вакцина,
– в дитячій поліклініці – вакцина БЦЖ (від туберкульозу), КПК (від кору, паротиту, краснухи), ІПВ, АДП, АДП-м, АКДП.

Всі вакцини в нашому місті наявні в достатній кількості. По всіх питаннях з імунопрофілактики звертайтеся до дільничних лікарів, дільничного педіатра або свого сімейного лікаря.

Легше попередити захворювання, ніж його лікувати. Всі вакцини, що надходять в Україну перевіряються і мають сертифікати. Шановні сміляни! Захистіть себе від інфекційних захворювань!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *